Verslas/Ekonomika

Ilgalaikiai greitieji kreditai – misija įmanoma

Tie, kurie turi nors šiokią tokią patirtį su greitaisiais kreditais, paprastai ir geba skolinantis kur kas pigiau nei naujokai. Visų pirma, žinoma, nedaro klaidų besirinkdami paskolas siūlančią bendrovę. Taip pat, geba rasti įvairių alternatyvų – pavyzdžiui, naudotis kredito kortele su žymiai mažesnėmis palūkanomis, skolintis iš kredito unijų ar net privačių asmenų, pasirašant vekselį. Ženkliai sumažinti metinę palūkanų normą galima ir imant paskolą ilgam, pavyzdžiui metams ar dvejiems, o ne porai mėnesių. Tokiu atveju kredito kompanijos dažniausiai sutinka ženkliai sumažinti paskolos palūkanas, o jūs savo ruožtu gaunate išskaidytus paskolos grąžinimo mokėjimus, taip apsisaugodamas nuo kitų nenumatytų išlaidų ir galimo paskolos grąžinimo vėlavimo. Tad nors iš pirmo žvilgsnio mažosios paskolų bendrovės ir atrodo kaip trumpalaikio išsigelbėjimo priemonė, tačiau ir jose ilgalaikiai greitieji kreditai yra tikrai misija įmanoma.

Jei pabandysime viską suprasti iš kredito bendrovių pusės, greitai pasidarys aiškiau, kodėl suteikti greitąjį kreditą ir jie norėtų ilgesniam laikui, negailėdami ir ženklios nuolaidos palūkanų normai. Vis tik kredito bendrovės tikslas yra optimaliai naudingai valdyti savo turimą finansinį kapitalą, tai yra užtikrinti, kad kuo daugiau pinigų paskolų būtų suteikta. Bendrovei visuomet būtų geriau skolinti trumpam ir už aukštesnes palūkanas, tačiau ir dėl konkurencijos, ir dėl klientų trūkumo tai padaryti ne visada pavyksta. Todėl jei ir pavyksta tarkim pusę savo kapitalo išnaudoti trumpalaikėms, aukštas palūkanas turinčioms paskoloms, kita pusė lieka be darbo vien dėl to, jog taip greitai neatsiranda klientų. Tad tą laisvąją pusę naudinga naudoti ilgalaikiams kreditams, suteikiant paskolą metams, dvejiems ar dar daugiau. Ir žinant, jog už visą tą lauką gausi palūkanas ir nebus ilgų periodų, kuomet turimas kapitalas nedirbs, galima leisti ir ženkliai, pavyzdžiui dvigubai mažesnes palūkanų normas.

Ilgalaikis kreditasTokiu būdų iš tiesų išlošia abi pusės – ir klientas, gaunantis ir mažesnes palūkanas, mažesnes mėnesines įmokas bei aiškiau valdomą riziką, ir kredito bendrovė, sėkmingai investuojanti savo turimą kapitalą, neleidžianti jai būti be darbo. Ilgalaikiai greitieji kreditai – misija įmanoma tapo ypač tada, kai ženkliai išaugo konkurencija taro kredito bendrovių. Klientų susirasti tapo vis sunkiau, tad reikėjo siūlyti vis geresnes sąlygas. Tad turime tikrai neblogas galimybes skolintis. Galime kreditą gauti greitai, tiesiog internetu užpildę paraišką, galime jį gauti su dvigubai ar net trigubai mažesnėmis palūkanomis, nei kokios buvo prieš trejus ar penkerius metus, bei galime net ir nedidelę sumą skolintis ne mėnesiui, kaip seniau, bet metams ar net ilgesniam periodui.