Būstas,  Kita,  Mada/Stilius,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized

Interjero dizainas sukuriamas nebrangiai

interjero dizainasLietuvoje daugelis klientų galvoja, kad interjero dizainas, kuris kuriamas pačių vartotojų, niekuo nesiskiria nuo profesionalių dizainerių sukuriamo darbo rezultato. Tačiau realybė yra tokia, kad galbūt tokie žmonės iš dalis yra teisūs. Bet, pagrindinis akcentas yra tai, kad paprasti žmonės, kurie nėra profesionalūs dizaineriai, savo namus įsirengia gerokai brangiau. Tai reiškia, kad dizaineriams nereikia tokių didelių sumų tam, kad būtų sukurtas šiuolaikinis interjeras – jų išleidžiama suma yra gerokai mažesnė. Štai kodėl profesionalių dizainerių paslaugas renkasi bent kažkiek apie tai pasidomėję žmonės – taip būna pigiau.

Visada specialistai pabrėžia, kad jokiu būdu klientams nereikia galvoti, kad mokestis už paslaugas tik padidins būsto įrengimo išlaidas – tas mokestis profesionalui nėra toks didelis, o galutiniame rezultate, kai darbai yra baigiami, jis visai nėra jaučiamas. Profesionalūs dizaineriai turi nerašytą taisyklę, kuri pabrėžia, kad jog kliento pinigai turi būti taupomi, todėl šių specialistų dėka, klientai kaip tik sumažina sumas, kurios išleidžiamos interjero kūrimai. Daugelis turbūt galvoja kaip jie tai padaro, bet atsakymas yra gana aiškus – reikia turėti patirties ir tam tikrų pažinčių.

Naudodamiesi savo ryšiais, dizaineriai gali gauti pigesnių dekoracijų, baldų ar kažkokių medžiagų. Tai nereiškia, kad tos medžiagos ar baldai bus nekokybiški – tiesiog dizaineriai gauna papildomas nuolaidas. Būtent todėl specialistų samdymas ir yra naudingas, nes jie pasirūpina, kad išlaidų būtų kuo mažiau. Reikėtų pastebėti, kad vis dėlto mažai žmonių domisi naujausiomis interjero tendencijomis, todėl specialistai čia padeda ir nesuklysti pasirenkant baldus bei dekoracijas. Paprasčiausiai, kai kurie klientai vis dar mėgsta namus apstatyti visiškai nereikalingais papildomais baldais ir dekoracijomis, todėl įprasta, kad jiems ir daugiau pinigų prireikia viskam nupirkti.

Dizaineris visada pabrėžia, kad namuose neturi viskas būti perkrauta – jūs turėsite viską ko reikia ir nedaugiau. Būtent tokiais būdais dizaineris padeda sumažinti išlaidas, nes tikrai jo darbo metu nebus perkami nereikalingi daiktai. Minimalistinis interjeras visada yra gražesnis akiai, todėl kiekvienam besidominčiam būsto įrengimu siūlytume bent jau pasikonsultuoti su tikru specialistu, jog paskui nepridarytumėte klaidų.