Laisvalaikis/Pomėgiai

Maudymukai – svarbiausi patarimai

maudymosi kostiumeliaiVis greičiau ir greičiau artėja vasara, o kartu su ja ir maudymosi sezonas. Kad šiemet kaip niekad anksčiau spindėtumėte paplūdimyje, pasidalinsime, kokie maudymosi kostiumėliai yra tinkamiausi jūsų figūros tipui.

  • Kriaušės tipas. Šis kūno sudėjimas yra bene labiausiai paplitęs ir tam, kad maudymukai atrodytų geriausiai svarbiausia subalansuoti kūno proporcijas. Tai padaryti būtina, kadangi kriaušės tipo figūra pasižymi platesniais klubais ir paprastai itin siaurais pečiais. Tai pasieksite pasirinkę tamsios spalvos kelnaites, kurios optimaliai sumažins apatinės kūno dalies dydį. Ryškiaspalvė, marga ir virvutėmis surišta liemenėlė nukreips dėmesį į viršutiniąją kūno dalį ir taip figūra atrodys vientisa.
  • Smėlio laikrodžio tipas. Tai tikras moteriškumo simbolis. Jūsų siauras liemuo bei iškili krūtinė privalo būti pabrėžti. Šiam tikslui tiks prigludę maudymukai. Krūtinės sritį galite pabrėžti puošnesne liemenėle. Nebijokite ir ryškesnių spalvų – ypač viršutinėje kostiumėlio dalyje.
  • Obuolio tipas. Jam būdingos tobulos supermodelio ir kiek stambesnė viršutinioji kūno dalis. Norėdamos paslėpti pilvo išsikišimą, rinkitės tamsius vientisus maudymukus. Jeigu nuspręsite, jog norite maudymuko, kuris, kaip ir apatinis trikotažas moterims, parodytų daugiau jūsų kūno, ieškokite kelnaičių su aukštesniu liemeniu.
  • Tiesi figūra. Šis figūros tipas – daugelio merginų svajonė. Galite rinktis tiek atvirus, tiek uždarus maudymukus. Dėl tobulo sudėjimo drąsiai galite bandyti ir vientisus maudymosi kostiumėlius su įvairiais iškarpymais šonuose. Atrodysite puikiai.
  • Pilna figūra. Šiuo atveju svarbiausia nesirinkti pernelyg atvirų maudymosi kostiumėlių ir dairytis tokių, kurie tinkamai prilaikytų visus apvalumus. Taigi, plonos juostelės tikrai netiks. Rinkitės aukšto liemens kelnaites ir liemenėles su asimetriškomis petnešėlėmis – pabrėšite nuostabų raktikaulį, kurio rodymas šį sezoną yra toks madingas.

Taigi, nėra blogo ar negražaus figūros tipo, yra tik netinkamai parinkti maudymosi kostiumėliai. Įvertinkite savo sudėjimą, problemines vietas ir tai, kuo norite pasigirti. Atsižvelgusios į tai išsirinksite jums labiausiai tinkantį maudymuką. Jeigu vis dėlto esate nepatenkinta tuo, kaip atrodote, laiko dar yra. Bent truputį padidinę fizinį krūvį ir pripildę lėkštę daugiau daržovių nei makaronų, nepastebimai ir su dideliu malonumu pasieksite puikių rezultatų.