Kompiuteriai/Internetas

Kas yra SEO straipsniai ir kam jie reikalingi?

SEO straipsniai – tai vienas iš SEO optimizacijos įrankių. Jeigu dar niekada nėra tekę naudotis SEO paslaugomis, tuomet vertėtų tuo pasidomėti šiais atvejais:

  • Jeigu turite savo įmonę;

  • Jeigu norite padidinti įmonės produkcijos pardavimus;

  • Jeigu jūsų verslas yra ilgalaikis;

Jeigu nors vienas punktas atitinka, vadinasi, SEO paslaugos jums tikrai reikalingos. Viskas prasidės nuo to, kad jūsų svetainė bus patobulinta – ji bus priderinta prie šiuolaikinės interneto paieškos sistemos. Tai bus daroma tam, kad žmonės lengviau jus surastų. Negana to, ne bet kokie žmonės, o tokie, kurie yra potencialiai susidomėję jūsų siūlomomis paslaugomis bei prekėmis.seo straipsniai

SEO specialistai padės jums išsirinkti raktažodžius, ties kuriais ir dirbsite – jūsų tikslas bus pakelti savo tinklapį į pirmąjį puslapį pagal norimus raktažodžius Google paieškos sistemoje. Kad tai pavyktų padaryti, bus reikalingas kokybiškas turinys jūsų svetainėje – kitaip tariant, SEO straipsniai. SEO straipsniai padės jums sustyguoti savo tinklapį – reikės rašyti įdomiomis temomis, kurios būtų susijusios su jūsų verslu. Tai turi būti straipsniai, tinkami skaityti žmonėms, tačiau taip pat tinkami Google paieškos robotams. Kaip tai suderinti?

Viskas skamba labai paprastai – SEO straipsniai skiriasi nuo paprastų tuo, jog juose yra raktažodžių, reikalingų jūsų svetainei. Kokie bus raktažodžiai turite nuspręsti dar prieš pradedant rašyti straipsnį, kad nebūtų jokių neaiškumų. Į tekstą galėsite reikiamose vietose įrašyti tuos raktažodžius, kad Google greičiau suindeksuotų jūsų svetainę pagal juos. Tačiau, neverta „prikimšti“ teksto raktažodžiais – užtenka, kad jie sudaryti 2-5 procento viso teksto.

O kad būtų įdomu skaityti žmonėms, jūs turite sugalvoti aiškią, konkrečią, „kabinančią“ temą bei antraštę. Įsivaizduokite, kad esate interneto naršytojas, potencialus jūsų klientas. Apie ką norėtumėte skaityti, užsukę į savo tinklapį? Parašykite ką nors naudingo, originalaus, nematyto kitur. Tai padės įvairiapusiškai pagerinti tinklapio reitingus.

SEO straipsniai išorėje

SEO straipsniai yra reikalingi ne tik tinklapio turiniui užpildyti – didelę reikšmę jie turi ir atliekant išorinį SEO. Išorinio SEO paslaugos yra reikalingos tam, kad į jūsų tinklapį būtų nukreipta daugiau atgalinių nuorodų, kurios suteikia svetainei galimybių pakilti pagal norimus raktažodžius į pirmąjį dešimtuką.

Nors anksčiau buvo manoma, kad išoriniam SEO reikalingi tik tokie straipsniai, kuriuose būtų panaudoti reikalingi raktažodžiai, o vienintelis reikalavimas tokiam tekstui turėtų būti toks, kad jis nebūtų kopijuotas, dabar viskas pasikeitė – šie straipsniai taip pat turi turėti kokybišką turinį.

Rašytojai privalo sudominti lankytojus įdomiomis temomis ir naudinga informacija, kad žmonės spaustų ant nuorodų, esančių ant straipsnių. Jeigu anksčiau šie straipsniai buvo skirti tik robotams, tai dabar tekstas turi būti vienodai gerai pritaikytas paieškos robotams ir žmonėms.

Tiesa, SEO straipsnių patalpinimas negarantuoja jums pozicijų neribotą laiką – jeigu matote, kad reitingai po pusės metų ar panašaus laikotarpio nukrito ir norite vėl susigrąžinti prarastas pozicijas, geriausia būtų parašyti naujų straipsnių ir patalpinti juos iš naujo – taip sulauksite daugiau dėmesio ir jūsų svetainė vėl pakils į aukštumas Google bei kitose paieškos sistemose. SEO yra dinaminis procesas, todėl jis reikalauja nuolatinio darbo.