Kita

Spalvos jūsų šventei 2015 metais

Labai svarbu išsirinkti tinkamą spalvų derinį savo vedybos. Taip jau būna, kad ne visada klausome savo širdies balso ir dažnai pasirenkame ne tą, kas mums labiausiai patinka. Visgi, vestuvių dieną viskas turi būti kitaip – tai svarbiausia ir pati gražiausia diena jūsų  gyvenime, todėl iš anksto apgalvokite savo prioritetus. Kokios šventės spalvos jums atrodo gražiausios? Čia mes pristatysime dar keletą puikių idėjų ir variantų, kuriuos įvertinę, galbūt suprasite, kuris spalvų derinys labiausiai tinka jūsų vedybų dekoravimui ir pačiais šventei.

theknot.com nuotr.
theknot.com nuotr.

1)      Geltona, pilka ir sidabrinė spalvos. Toks vestuvių dekoras geriausiai tinka, jeigu ieškote kažko naujo ir savito. Jums atsibodo klasikinis vestuvių stilius? Taigi, geltona, pilka ir sidabrinė sukurs modernumą, savotišką griežtumą. Gausybė urbanistinių elementų, modernus minimalizmas – tai dar keli atributai, puikiai tinkantys su šiuo spalvų deriniu. Dažniausiai tokią spalvų paletę renkamasi rudens metu.

2)      Tamsi rožinė spalva, indigo ir violetinė spalvos. Šis spalvų derinys yra pats populiariausias pavasario metu. Daugelis porų renkasi šias spalvas, norėdami sukurti savitą atmosferą. Žinoma, dekoruojant vestuves tokiomis spalvomis, kyla grėsmė, jog interjeras bus per tamsus. Tačiau, tai yra pakankamai lengvai išsprendžiama – pridėkite šviesų violetinės spalvos atspalvį, o gal kai kuriais atvejais tiks ir rožinė spalva. O jeigu norite, kad vestuvių dekoras būtų solidesnis, tuomet pagalvokite apie pilkos arba sidabrinės spalvos atspalvius.

3)      Juodos, šviesiai žalios ir baltos spalvos derinys. Tai vestuvių spalvų paletė, skirta klasikos mėgėjams. Jeigu norite, kad derinys atrodytų šiltai, o ne atšiauriai, tuomet kai kuriais atvejais baltą spalvą galima pakeisti sidabrine, ryškiai geltona, pilka ar tiesiog kremine spalva.

4)      Ruda, kreminė ir šokoladinė spalva. Puikus pasirinkimas saldžioms, romantiškoms ir šiltoms vestuvėms. Tiesa, yra viena paradoksas – tokį spalvų derinį dažniausiai renkasi poros, ketinančios susituokti žiemą. Prie šio spalvų derinio puikiai tiks įkomponuoti interjero detales iš aukso, sidabro arba bronzos. Brangieji metalai atrodys puikiai ir priduos solidumo. Jeigu mėgstate klasiką, tuomet šokolado, kremo ir rudos spalvos vestuvių paletė su aukso ir bronzos prieskoniu taps pasirinkimu numeris vienas.

5)      Žydros, geltonos ir raudonų apelsinų spalvos derinys – idealiausios vestuvių spalvos vasarai gamtoje. Jeigu mylite gamtą, aistrą ir karštį ir, be abejo, esate dideli romantikai, tuomet tai idealus, linksmą ir malonią atmosferą sukursiantis miksas, į kurį verta pridėti dar keletą ryškių ir žaismingų detalių, pavyzdžiui, ryškių spalvų nėrinių.