Kita

Kiek laiko vyrai turėtų praleisti priešais veidrodį

Daugybę metų nenurimsta kalbos apie tai, kiek laiko reikėtų praleisti priešais veidrodį ir kuomet yra peržengiama riba. Tačiau tiesą sakant tokios kalbos yra visiškai bergždžios ir tuščios. Kiekvienas žmogus renkasi tai, kas jam atrodo priimtiniausia ir tinkamiausia. Galbūt vienam žmogui savo grožio priežiūrai pakanka skirti vos penketą minučių per dieną, o tuo tarpu kitam neužtenka ir visos valandos. Kiekvieno iš mūsų įpročiai labai skiriasi, todėl ir grožio priežiūra nėra vienoda.

Kita vertus, kai kalbame apie vyrų grožio priežiūrą, dažnai susiduriame su informacijos trūkumu. Trumpiau tariant, didžioji dauguma vyriškosios lyties atstovų nežino, kaip tinkamai reikėtų puoselėti savo išvaizdą. Nors kai kuriems vyrams tai gali pasirodyti labai nevyriškas užsiėmimas, šiandieninis pasaulis diktuoja kitokias taisykles.

BarzdaskuteŽinoma, nekalbame apie valandų valandas praleidžiamas grožio salonuose ar savo namuose priešais veidrodį. Juk tai būtų tikras laiko švaistymas, kurį priešingu atveju būtų galima panaudoti kur kas produktyviau. Reikėtų suprasti, kad atrodyti gražiai – nereiškia, kad turite grožio puoselėjimui skirti visą savo laisvą laiką. Jei žinosite keletą naudingų detalių, visos reikalingos procedūros gali būti įgyvendintos kur kas greičiau ir paprasčiau.

Pavyzdžiui, norėdami sutaupyti daugiau laiko ir išvengti įsipjovimo ar odos sudirginimo rizikos, vietoje įprastų skutimosi peiliukų galite naudotis barzdaskute, kuri pašalina bet kokią riziką susižeisti. Taip pat visuomet rekomenduojama pasirinkti veido odos kremą, kuris atitinka jūsų odos tipą. Kremas padės išsaugoti tinkamą odos būklę, ją sudrėkinant, išlyginant, atstatant ir suteikiant daugiau gražaus bei sveiko žvilgesio.

Be abejo, nepamirškite ir plaukų priežiūros. Jei jūsų plaukai linkę riebaluotis, tuomet savo plaukus reikėtų trenkti vieną kartą per dieną. Retesnis trenkimas gali būti netinkamas pasirinkimas, nes plaukai atrodytų labai riebaluoti. Taip pat reikėtų pasirūpinti ir savo nagais. Nemanykite, kad manikiūras ir pedikiūras yra priimtinos procedūros tik moterims. Jei nenorite keliauti į grožio saloną ir savo nagų patikėti šios srities profesionalams, tai galite padaryti ir patys. Galiausiai, kai pasirinksite tinkamas grožio puoselėjimo priemones ir jas tinkamai naudosite, beliks subalansuoti mitybą ir pasirūpinti fiziniu aktyvumu.