Kita,  Medicina/Sveikata,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika,  Visuomenė

Kontaktiniai lešiai

kontaktiniai lesiaiLietuvoje kontaktiniai lešiai vis populiarėja – jie neretai keičia akinius, nes vis dėlto jie yra gerokai pigesni, tuo labiau, kad jais prekiaujam net ir internetu. Kas liečia elektroninę erdvę, būtina akcentuoti, kad internetu tokie gaminiai yra parduodami su daug mažesniais antkainiais nei optikos salonuose. Tiesa, viskas priklauso nuo pačių el. parduotuvių – kai kurios galbūt net gi pačios turi fizines prekyvietes, kur teikia net ir visas reikalingas regos paslaugas. Perkant kontaktinius lešius, labai svarbu prieš tai pasidomėti kokie gamintojai yra labiausiai pasirenkami t.y. kokių gamintojų produkciją reikėtų pirkti norint išvengti nekokybiškų gaminių įsigijimo.

Įprastai, dauguma perkančiųjų renkasi žinomus „biofinity“ lešius, kurie dažniausiai skirti nešiojimui mėnesio laikotarpyje. Tai reiškia, kad šie mėnesiniai lešiai yra labiausiai perkami ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalys, nes mat tai yra bene labiausiai pripažinti gaminiai. Žinoma, yra ir kitų kategorijų lešių, kurių nešioti negalima ilgiau nei savaitę ar dieną. Tokie lešiai yra naudojami pasikonsultavus su specialistais – jie geriau žino kokius gaminius turėtumėte rinktis. Naudojant kontaktinius lešius, būtina žinoti kaip juos naudoti sekantį kartą po išėmimo.

Kai sueina terminas kai reikia lešius išsiimti, jie įprastai yra laikomi specialiame gelyje. Žinoma, viskas priklauso nuo paties gamintojo produkcijos. Kai kurie lešių geliai yra parduodami ir atskirai – tuo atveju jeigu perkate mėnesinius ilgalaikio naudojimo lešius. Tokiose el. parduotuvėse jūs galite įsigyti ir visas reikalingas papildomas priemones lešių naudojimui. Kiekvienam svarstančiam apie lešių įsigijimą, pirmiausias siūlytume pasikonsultuoti su specialistu – optikos salonuose dirbantys profesionalai gali patarti kokios kategorijos lešius jūs turėtumėte naudoti. Taip pat jie patikrins jūsų regos dioptriją. Negalvokite, kad esant akių problemoms jos yra sprendžiamos akiniais ar kontaktiniais lešiais – kartais pakanka reguliariai naudoti ir specialius akių lašus bei atlikti tam tikrus pratimus.

Lešius kiekvienu atveju turėtumėte pirkti tik prieš tai pasidomėjus kokie gaminiai yra geriausi – tai akcentuoja ir visi optikos salonai. Matote, yra tokių gaminių, kuriais nereikėtų susigundyti – nepirkite neaiškios produkcijos iš nežinomų asmenų.