Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Ne visos SEO paslaugos yra kokybiškos

seo paslaugosKokybiškas SEO paslaugas teikiantys specialistai neturi bijoti didelės konkurencijos šioje srityje, nes vis dėlto – didėjantys mėgėjų bei neprofesionalių specialistų skaičiai rodo, jog dauguma klientų yra priversti samdyti kažką kitą klaidų taisymui. Taip, šiuo metu daugėja SEO specialistų, kurie teikia nekokybiškas paslaugas, sukeliančias dar daugiau problemų klientams. Tos problemos nejuokingos – klientai patiria nuostolius, nes praranda pirkėjus, jų interneto svetainės nebėra matomos paieškos sistemose ir t.t. Štai kodėl verta atsižvelgti į profesionalų teikiamų paslaugų įkainius – jie šiek tiek didesni, tačiau tų specialistų paslaugos daug geresnės kokybės. Daugelis klientų galvoja, kad visi specialistai dirba taip pat, tik kiekvienas nustato skirtingą kainą – taip ir yra, bet kiekvienas naudoja skirtingą strategiją.

Reikėtų pabrėžti tai, kad kai kurios SEO paslaugos išties yra labai panašios t.y. dauguma specialistų naudoja tuos pačius metodus. Bet, kuo jos skiriasi? Kodėl kainos nėra vienodos? Trumpas paaiškinimas – mėgėjai dažniausiai siekia viską padaryti kuo pigiau, todėl išorinės optimizacijos metu jie nuperka daug atgalinių nuorodų į nekokybiškus portalus ar svetaines, renka nuorodas komentaruose, o profesionalai labiau dirba tik su kokybiškomis svetainėmis, naujienų portalais, jie nuorodų nerenka jokiuose svetainių komentaruose. Štai kodėl kainos skiriasi – profesionalesni siekia saugumo, o mėgėjai – greičio ir mažos darbo savikainos.

SEO paslaugos turi būti užsakomos iš tų specialistų, kurie dirba jau ne primą kartą. Dažniausiai mėgėjus galima atpažinti pagal siūlomas kainas – jie nustato labai mažus įkainius, žada pasakiškus rezultatus, tačiau ir taip aišku, kad už itin mažą sumą nieko nuveikti nepavyks, tuo labiau – mėgėjas eis į minusą. Trumpai tariant, pradedantys SEO specialistai, kurie nori dirbti švariai, pačioje pradžioje kitais būdais ieško klientų – jie nesiūlo mažų kainų, jie siūlosi atlikti paslaugas nemokamai vardan to, jog galėtų pasimokyti.

Profesionalūs specialistai taip pat akcentuoja, kad naudojant SEO strategiją, nebūna jokių žaibiškų rezultatų – viskas matoma, tik po gero laikotarpio. Vieniems projektams įtvirtinti paieškos sistemose gali prireikti net ir kelių mėnesių ar metų, jeigu konkurencija yra labai aukšta.