Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Saugus kreditas internetu

kreditaiKiekvienas saugus kreditas išduodamas įprastose paskolų teikimo vietose – bankuose, unijose, greitų kreditų bendrovėse ir t.t. Tačiau, yra žmonių, kurie vis dar bando gauti dar geresnes sąlygas iš privačių skolintojų, paskolų teikimo veikla užsiimančių neteisėtai. Jeigu jūs ieškote kredito, tai jums žūtbūt reikia vengti neaiškių kredito teikėjų, o ypač tų, kurie net nėra registruojami viešame kredito teikėjų sąraše. Tame sąraše esančios bendrovės gali skolinti pinigus, o visi kiti vartojimo kredito teikėjai yra laikomi veikiančiais neteisėtai.

Paskolų bendrovių mūsų šalyje yra be galo daug, todėl esanti konkurencija yra naudinga būtent klientams. Jiems yra suteikiama galimybė netgi skolintis be palūkanų. Tiesa, be palūkanų skolintis galima dažniausiai tik pirmam kartui, o ir šiaip – tokios paskolos nemokamai išduodamos tik trumpama laikotarpiui. Saugiomis paskolomis jūs galite pasinaudoti ir internetu, bet labiausiai siūlytume vengti tų paskolų teikėjų, kurie siūlosi paskolas suteikti skelbimų portaluose. Ten dažnai pasitaiko aferistų, kurie sugeba iš patiklių žmonių išvilioti pinigus.

Jums taip pat reikia žinoti, kad paskolų bendrovės taip lengvai pinigų neskolina ypač jauniems asmenims. Pavyzdžiui, skelbimuose galima pamatyti tokių antraščių, kuriuose teigiama, jog kreditai nuo 18 metų asmenims suteikiami geromis sąlygomis, tačiau tarp tų jaunuolių įprastai visi turi būti dirbantys. 18 metų amžiaus asmenys dažniausiai net neturi jokio pajamų šaltinio, jie mokosi vidurinėje mokykloje, todėl jiems paskolos labai retai suteikiamos. Todėl pastebėję tokias antraštes, būkite itin atsargūs, nes tai neretai yra eilinis bandymas privilioti naivius asmenis, iš kurių paskui bus bandoma išvilioti pinigus.

Kaip vyksta pinigų išviliojimas? Apsimetėliai kreditoriai prašo didelių kredito paraiškos nagrinėjimo mokesčių, nors jų niekada nereikalauja jokia normali paskolų bendrovė. Net bankai ar unijos nereikalauja jokių nagrinėjimo mokesčių. Sumokėjus tą mokestį, tikėtina, kad aferistas tiesiog nieko netikrins ir iškart pasakys, kad jūsų paraiška bus atmesta, bet aišku – jis jokio mokesčio jums negrąžins. Tokiais atvejais siūlytume kreiptis į atitinkamas institucijas, jog toks kreditorius būtų ištirtas ir nubaustas taip kaip reikalauja įstatymai.