Būstas,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized

Sienų dažymas nepriverčia tiek išlaidauti kaip tapetų klijavimas

sienu dazymasLietuvoje namus statosi daugelis žmonių, o kiek dar yra daug norinčių juos statytis, tačiau dėl pinigų trūkumo jie neretai laukia kol bus geresnės sąlygos. Laukti nėra ko, tiesiog reikia žinoti kokios statybų paslaugos yra brangiausios, kokie darbai turi būti atliekami kruopščiausiai ir t.t. Bene svarbiausias akcentas yra tas, jog vidaus apdaila kainuoja nemažai, o jeigu namai įrengiami ir dar pagal kokį nors dizaino projektą, tai sumos būna milžiniškos. Tiek sienų dažymas, tiek tapetų klijavimas gali kainuoti nemažai pinigų, todėl kalbant apie vidaus įrengimą, jums pirmiau reikėtų tokio plano, kuriame darbų apimtys būtų kuo mažesnės. Tai reiškia, kad jeigu norite išleisti kuo mažiau pinigų, tai tiesiog rinkitės tokį įrengimo variantą, kuriame nebūtų daug darbų, nes tokiu būdu bus ir mažiau išlaidų.

Jeigu vidų norite įrengti moderniai, tai neturėtumėte galvoti, kad tapetų klijavimas bus viena iš pigiausių paslaugų, nes taip nėra. Kartais tapetuoti sienų net nepasimoka dėl didelių išlaidų. Jeigu namo plotas didelis, tai logiška, kad ir sienų plotas bus ne ką mažesnis. Kuo didesnį plotą tapetais turės išklijuoti specialistai, tuo daugiau pinigų jūs sumokėsite. Tapetavimo kainos nustatomos pagal kvadratinius metrus – kiek kvadratinių metrų sudaro jūsų sienos, tiek pinigų išleisite pagal nustatomus įkainius. Tai reiškia, kad kvadratinio metro kainą jums reikės dauginti iš esamo sienų ploto. Tai liečia tik klijavimą, o dar juk prisideda medžiagos – gruntas, klijai ir patys tapetai.

Dabar daugelis renkasi minimalistinį variantą, kuomet tapetais sienos nėra klijuojamos. Daugelis renkasi dėti gipso plokštes ir jas tiesiog nudažo norima spalva. Šitaip galima sutaupyti nemažai pinigų, nes vis dėlto – ateityje norint keisti dizainą, nereikės daug vargti – nereikia plėšyti jokių tapetų, nereikės gramdyti sienų, nes tiesiog viskas bus uždažoma ant viršaus.

Jeigu nežinote kaip įsireginti vidų, tai jums viską suplanuoti padės profesionalūs interjero dizaineriai, bet turėkite galvoje, kad jiems irgi turėsite mokėti už tą pagalbą, tad gerai viską įvertinkite, nes tokiu atveju išlaidos dar labiau padidės.