Medicina/Sveikata,  Pirkiniai/Paslaugos

Dovanų idėjos – nuo grožio produktų iki kelionių

Sveikinant artimą draugę, bičiulę ar seserį gimimo dienos proga, norisi parodyti didžiausią dėmesį ir meilę. Tačiau, kaip visą tai supakuoti į kaspinėliu perrištą dovanų dėžutę? Šiame straipsnyje pasidalinsime, kokios dovanų idėjos galėtų būti tinkamas pasirinkimas moterims ir merginoms jūsų gyvenime.

Dovanos idėjaPagalvokite apie tai, ko jūsų sveikinama mergina pati sau nepirktų, bet norėtų gauti. Juk paprastai įvairias priemones, skirtas valandų valandas mirkti vonioje, kvapiuosius aliejukus bei skirtingų kvapų žvakes dovanojame kitiems. Tokios dovanos padės sukurti jaukumą ir leis pasirūpinti savimi. Geriausias sprendimas – tokio rinkinuko nupirkimas. Į jį gali įeiti tiek jau minėtos vonios putos, aliejai, žvakės ir kvapusis vanduo. Jeigu gerai pažįstate sveikinamos merginos pomėgius, nesunkiai išrinksite ir tinkamą kvapą.

Veido kaukė, kremas ir lūpų balzamas – dar vienas puikaus rinkinuko pavyzdys. Tokios priemonės yra naudojamos kiekvieną dieną, tad tikrai atras vietą jūsų draugės ar sesers grožio lentynėlėje.

Jeigu norite dovanoti tai, kas kelia prisiminimus, apie drauge patirtas akimirkas, ‚neprašausite pro šalį“ pasirinkdama įvairius nuotraukų albumus ir koliažus su asmeniniais prierašais. Puikiai tiks ir knyga ir keli filmai, kurie primena gerus laikus. Muzikinio albumo sudarymas taip pat turėtų suteikti daug džiaugsmo.

Bilietai į koncertus, renginius, filmus po atviru dangumi taip pat bus puikus pasirinkimas. Išrinkdama tokią dovaną tuo pačiu metu dovanojate patirtį, laiką drauge ir nuostabius prisiminimus ateičiai. Patikėkite, geresnę dovaną sunku surasti. Jeigu turite didesnes finansines galimybes, padovanokite kelionę. Tai bus puiki proga drauge aplankyti naują vietą, pailsėti nuo darbų ir nepamirštamai praleisti laiką. Tokia dovana visam laikui paliks geriausius prisiminimus apie nuostabiai praleistą laiką.

Taigi, dovanų idėjos draugei priklauso nuo pačios draugės pomėgių ir gyvenimo būdo. Veido kaukė, kremai, lūpų balzamas – toks rinkinys tiks kiekvienai, besirūpinančiai savo išvaizdą. Sentimentų mėgėjoms puikiai tiks knygos ar nuotraukų albumai. O norėdamos parodyti išskirtinį dėmesį ir meilę turėtumėte apsvarstyti dovanas, kurios leidžia patirti naujus įspūdžius. Tam puikiai tiks bilietai į koncertą, renginį ar kitą pasaulio kraštą.