Būstas,  Kelionės/Turizmas,  Kita,  Kultūra/Menas,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Sodybos nuoma

sodybos nuomaGalvojate pailsėti paskutinėmis karštomis vasaros dienomis? Nenutuokiate kur keliauti ar kokią vietą išsinuomoti? Dabar sodybos nuoma prie vandens telkinių nori pasinaudoti daugelis žmonių – tai tapo bene viena maloniausių poilsio galimybių mūsų šalyje. Būtina pabrėžti, kad sodybos poilsiui yra nuomojamos kiek kitokia tvarka, tuo labiau, kad ir jos pačios skiriasi nuo tų vietų, kurios skirtos būtent šventėms. Lietuvoje kaimo turizmo sodybų yra daug, tad poilsiui skirtų vietų jums reikėtų ieškoti pagal tam tikrus kriterijus. Norintiems pailsėti keletą dienų ar ilgiau, reikėtų rinktis populiariausias vietas.

Tarp populiariausių sodybų dažniausiai yra tos, kurios yra nuomojamos ne visos, o būtent tik dalimis. Tai reiškia, kad kai kurios kaimo turizmo sodybos yra it kompleksai, kuriuose renkasi žmonės pailsėti. Tokiose vietose dažniausiai yra nuomojami apartamentai arba atskiri namukai. Teritorijoje yra vietos daugeliui žmonių, todėl čia pasijusite kaip kokiame viešbutyje. Tai yra vienas geriausių pasirinkimų vien dėl kainos. Matote, tokie apartamentai yra nuomojami pagal žmonių skaičių, o ne apartamentų plotą t.y. jūs nesinuomosite visos sodybos, nuomositės tik dalį jos. Tokiose vietose dažniausiai yra siūloma viskas – pirtys, saunos, vandens pramogos, aktyvaus laisvalaikio užsiėmimai, žaidimai ir t.t.

Minėtose vietose yra siūlomos ir visos būtinosios paslaugos – apgyvendinimas šeimoms, poroms, taip pat rasite ir maitinimo paslaugas. Priklausomai nuo sodybos pasirinkimo ir vietovės, kai kuriose iš jų yra organizuojami ir grupiniai užsiėmimai – pasivaikščiojimai miškais, stovyklavimas, ekskursijos, plaukimas baidarėmis ir t.t. Visada būtina kruopščiai pasidomėti pasirinkta vieta – jeigu internetu pateikiama informacija jums yra nepakankama, bet kada galite susitarti dėl atvykimo ir sodybos apžiūrėjimo. Tai jums padės lengviau apsispręsti ką rinktis.

Būtina pabrėžti, kad geriausios vietos poilsiui Lietuvoje yra įsikūrusios būtent prie vandens telkinių, todėl jeigu norėtumėte gerai paatostogauti ir tuo pat metu užsiimti aktyviu laisvalaikiu, siūlytume rinktis tas kaimo turizmo sodybas, kurios yra prie ežerų, upių ar kitų didelių vandens telkinių. Tokios vietos bus pats tas atostogoms dviese ar su šeima. Būtinai pasidomėkite kiekviena vieta kuo atidžiau.