Kita,  Mada/Stilius

Suknelių etiketas: kaip nesuklysti?

sukneliu etiketasTinkamai pasirinktas drabužis gali atverti kelius. Lygiai taip pat, kaip ir blogas pasirinkimas gali užtikrinti, kad jausitės nejaukiai ir tuo pačiu kompleksuosite dėl savo pasirinkimo. Makadamia – internetinė parduotuvė, kuri suteikia galimybę pasirinkti iš labai daug skirtingų suknelių pasirinkimų. Nuo tokių, kurios puikiai atrodo keliaujant paplūdimiu, iki tokių, kurias galima vilkėti oficialių vakarėlių metu. Svarbiausia, kad labai platus pasirinkimas egzistuoja. Šiuo atveju taip pat privalu išmokti, koks suknelių etiketas varijuoja. Tinkamai perskaičius suknelių abėcėlę pavyks rasti tobuliausiai konkrečiai progai tinkantį drabužėlį.

DARBO SUKNELĖS. Tinkamai pasirinkta darbo suknelė gali padėti kur kas labiau savimi pasitikėti. Tai labai aktualu tuomet, kai keliaujate į daro pokalbį. Pirmo pokalbio metu drabužiai yra kur kas svarbesni nei kada galėjote pamanyti. Rekomenduojame pasirinkti kuo tamsesnę, tačiau ne juodos spalvos suknelę. Geriausia – mėlyna arba pilka. Suknelė turėtų būti aptempta, tačiau ne per daug. Kitu atveju per daug išryškės figūra ir taip bus atitraukimas dėmesys nuo jūsų minčių. Tuo pačius prie suknelės nedėvėkite jokių aksesuarų, kurie galėtų blaškyti dėmesį. Net ir vasaros metu, kai už lango yra karšta – dėvėkite švarkelį. Pokalbio metu jokiu būdu negalima būti nuogais pečiais. Svarbu pasirinkti ir atitinkamą ilgį. Geriausia – 10 cm virš kelių. Tai etiketo normas atitinkantis ilgis, kurie rekomenduotume einant į oficialių vakarėlį.

KOKTEILINĖS. Šio tipo suknelės kur kas patogesnės ir daugeliu atveju daug malonesnės širdžiai. Juk jos tuo pačiu ir dėvimos tuomet, kai keliaujate pasilinksminti. Siūlome nebijoti būti ryškiai ir pasirinkti tokias sukneles, kurios patrauktų aplinkinių dėmesį. Lygiai taip pat, kaip nereikėtų vengti ir trumpų pasirinkimų. Labai mini suknelės ir sijonai jau kurį laiką toli gražu nebe madoje, tad mes jums siūlytume geriau vengti šio varianto. Žinoma, kokteilinės suknelės turėtų būti trumpesnės nei oficialios. Pasistenkite pasirinkti tokį ilgį, kuris galėtų būti tarpe tarp tinkamiausio kuklaus ir gašlaus ilgio. Svarbiausia, kad šiuo metu keliaujama į tokio tipo vakarėlį galite nebijoti dėvėti ir aksesuarus bei akį rėžiančius batelius.

LAISVALAIKIO. Geriausiai laisvalaikio sukneles gali atspindėti jūsų pomėgiai. Priklausomai nuo to, ką jūs mėgstate veikti – konkrečia sukneles pasirinkti ir rekomenduojame. Žinoma, kuo daugiau domesio reikia skirti ieškant tobuliausio varianto ir galvojant apie tai, kokio modelio ir spalvų drabužis jums tiktų. Laisvalaikio suknelė turi nevaržyti jūsų judesių, kad nerekomenduojame labai aptemptų drabužių. Žinoma, nebent su jais jaučiatės labai komfortabiliai. Tokiu atveju, kodėl gi ne. Tuo pačiu labai svarbu pasirinkti tokį drabužį, kuris neatrodyti iššaukiantis. Svarbiausia visada laikytis padorumo ribų ir niekada neišklysite iš etiketo kelio.

Tinkamiausios suknelės pasirinkimas tikrai gali reikalauti nemažai laiko. Geriausia visada savo spintoje turėti kelis variantus. Kuomet jums prireikia drabužio – paprasčiausiai išsitraukti iš spintos ir dėvėti. Labai patogu ir tuo pačiu visada būsite pasiruošusi net ir pačioms netikėčiausioms situacijoms. Prie pasirinktos suknelės reikia mokėti pasirinkti ir labiausiai derančius batelius bei kitus aksesuarus. Nepamiškite, kad nei viena moteris neleidžia sau išeiti į lauką be rankinuko. Jo pasirinkimas taip pat turi būti atsakingas. Jei suknelė labai marga tokiu atveju batelius derinkite prie rankinuko. Galėtų tiek vieni, tiek kiti būti juodi. Tuomet per daug neatkreipsite į save dėmesio ir tuo pačiu atrodysite skoningai. Tai variantas, kurį vertinti ir pasirinkti makadamia jums rekomenduotume. Juk galimybės atrodyti gražiai – visai čia pat. Tik pasirinkite jas.