Mada/Stilius,  Pirkiniai/Paslaugos

Top 3 drabužiai moterims, kuriuos privalo turėti visos dailiosios lyties atstovės

Drabužių mados keičiasi nuolatos, kas buvo madinga praeitais metais, šiais metai užleido populiarumo pozicijas kitiems apdarams. Visgi, elektroninės moteriškų drabužių parduotuvės www.popilt.lt atstovai teigia, kad yra tokių rūbų, kurie niekada neišeis iš mados ir nepriklausomai nuo žaibiškai besikeičiančių tendencijų, visada bus madingi, nes tikra klasika yra tiesiog nemirtinga. Taigi, kokie drabužiai moterims turėtų atsidurti ir jūsų spintoje?

Maža juoda suknelė. Turbūt daugelis žino, kad mažą juodą suknelę sukūrė mados guru, kurios įtaka mados pasauliui jaučiama iki šiol, garsioji Chanel Coco, kuri yra pasakiusi, kad juoda – teisingiausia spalva. Paprastas siluetas, jokių nereikalingų detalių – tai šios suknelės pagrindinės savybės, kurios ją daro tokia išskirtine. Šiai suknelei posakis, kad mažiau yra daugiau, puikiai tinka. Maža juoda suknelė puikiai tinka ir į darbo pokalbį, ir į kokteilių vakarėlį, ir į vestuves. Taip į vestuves! Ši suknelė – tai klasikos atspindys, kuris yra visada madingas ir tinka be išimties kiekvienai moteriai.

Drabužiai moterimsBalta palaidinė. Sakoma, kad drabužiai moterims kartais būna kaip liga, joms jų visada trūksta ir moterys visada neturi ką apsirengti, tačiau turint klasikinę baltą palaidinę, šią bėdą išties lengva išspręsti. Klasikinė balta palaidinė ir juodas sijonukas, balta palaidinė ir sendinti hipiški džinsai, balta palaidinė ir odinis švarkelis…. Tokiems drabužių derinukams suskaičiuoti nepakaktų rankų ir kojų pirštų. Balta palaidinė yra vienas universaliausių rūbų, kurią priderinti prie savo garderobo itin paprasta. Tiesa, vertėtų turėti spintoje bent dvi tokias palaidines: vieną skirtą šaltajam metų laikui, kitą – šiltajam.

Tiesaus kirpimo džinsai. Džinsai buvo sukurti, kaip apranga darbininkams, tačiau greitai išpopuliarėjo, kaip laisvalaikio apranga. Džinsai vienas iš tų rūbų, kuris visada yra madingas, keičiasi tik modeliai. Keletą pastarųjų metų buvo labai populiarūs aptemti, į apačią siaurėjantys džinsai, šiuo metu madingesnis kiek laisvesnis modeliukas. Nepaisant tokių mados pokyčių, klasikiniai tiesaus kirpimo džinsai, kurie kartais būna vadinami tiesiog cigaretėmis yra visada populiarūs, tinka bet kokio amžiaus ir sudėjimo moteriai.

Taigi, šie trys drabužiai moterims tiesiog privalo būti jūsų spintoje, jei vertinate klasikinį paprastumą, patogumą ir praktiškumą.