Kita,  Kompiuteriai/Internetas,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika,  Visuomenė,  Žiniasklaida/Leidyba

Dabar kreditai išduodami geresnėmis sąlygomis nei prieš 5 metus

kreditaiGreitųjų kreditų bendrovės džiaugiasi mokių klientų pagausėjimu – Lietuvoje nuolatos auga besiskolinančių skaičius, tačiau pabrėžiama tai, kad tas klientų ratas plečiasi teigiama linkme, nes daugumą vartotojų kreditus grąžina laiku. Vyraujantys reikalavimai dabar apsaugo ir kreditorius, ir pačius klientus būtent nuo galimų problemų priimant neapgalvotus sprendimus. Šiuo metu kreditoriams taikomi griežti reikalavimai neskolinti tiems, kurie neatitinka mokumo vertinimo kriterijų. Paskolas internetu gauti dabar yra paprasta – užtenka tik turėti banko sąskaitą bei prisijungimą prie el. bankininkystės sistemos.

Vartojimo kreditai internetu yra suteikiami visiems, kuriems, prisiimant naujus įsipareigojimus, nebūtų daugiau problemų. Tai reiškia, kad skolintis galima tiems, kurie neišleidžia visų savo pajamų buitinėms išlaidoms padengti. Šiems asmenims dar turi likti ir atitinkama suma pragyvenimui bei naujų kredito įmokų mokėjimui. Kas liečia skolinimosi sąlygas, pastebima, kad kai kurie vartotojai iki šiol mano, jog jos nėra pakitusios. Dabar skolinimosi sąlygos yra gerokai naudingesnės nei buvo prieš penkerius metus.

Internetu galima pasiskolinti net ir kelis tūkstančius eurų, tačiau viskas priklauso nuo esamų kredito bendrovių limitų. Tai reiškia, kad didžiulių paskolų naujiems klientams duoti nenori niekas. Pirmiausia jiems reikia grąžinti sėkmingai ankstesnes skolas. Pavyzdžiui, populiariausiose bendrovėse yra toks limitas, kuomet pirmą kartą pasiskolinti galima iki 300 – 500 eurų. Šią sumą klientas turi grąžinti nustatytu laiku. Jeigu pirmas kreditas grąžinamas greitai ir be jokių vėlavimų, tada po savaitės ar dviejų jis gali skolintis iš naujo. Tiesa, tada jis jau gali gauti didesnę sumą, pavyzdžiui  – iki 1500 eurų. Anksčiau kreditoriai skolindavo vos po 300 eurų ar net mažiau, o dabar galima pasiskolinti net ir automobilio pirkimui.

Skolinimosi terminai akivaizdžiai pailgėjo. Pamenate, kuomet kreditoriai nenoriai skolindavo vos mėnesio laikotarpiui? Buvo galima pasiskolinti porai savaičių ar kelioms dienoms, o už tai tekdavo pakloti dideles palūkanas. Dabar ilgiausias skolinimosi laikotarpis yra 5 metai, o norintys gauti ilgesnį terminą turi vykti į kreditoriaus padalinį ir sudaryti vartojimo paskolos sutartį gyvai. Tam dažnai prireikia užstato ar kitų garantijų. Skolinimosi laikotarpiai dabar yra gerokai naudingesni, nes jiems ilgėjant, palūkanų normą kaip reikia mažėja. Taip vartotojams net gi lengviau grąžinti skolas be jokių vėlavimų.

Mažos palūkanos dabar leidžia visą kreditą grąžinti daug paprasčiau, nes kredito įmokos nebėra tokios didelės. Paprasčiausiai, kredito bendrovės jau nebe nustato tokių didelių mokesčių už kreditus – dabar jie gali imti daugiausiai 100 procentų metinių palūkanų. Skolinantis internetu visada atsiranda įvairių privalumų – kai kurie kreditoriai leidžia atidėti pirmųjų kredito įmokų mokėjimą, taip pat leidžia net dviem mėnesiams nemokėti jokių palūkanų. Yra įvairių akcijų, kurios leidžia išlipti ir be palūkanų mokėjimo. Tiesiog turite ieškoti geriausio pasiūlymo, o jį tikrai surasite nesunkiai.