Kita,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos

Vestuvių organizavimas

vestuviu organizavimasPer pavasarį ketinate suplanuoti vestuves vasarai? Tokio optimizmo ko gero pavyzdėtų kiekviena vestuvių planuotoja. Tokiai šventei suorganizuoti reikia tiek laiko, tiek ir pakankamo biudžeto, nes faktas, kad tokiam laikotarpiui geriausi muzikantai, fotografai ir kiti būtiniausi specialistai jau būna užrezervavę savo paslaugas kitiems. Jeigu vis dėl to nesiruošiate nuleisti rankų, tai vertėtų susidaryti būtiniausių dalykų sąrašą t.y. ko jums prireiks planuojant savo vestuves.

Šventės vietą išsirinkti yra labai sunku, tuo labiau, kad kaip minėjome – šiai vasarai dauguma sodybų jau yra išnuomotos kitiems būsimiems jaunavedžiams. Turėtumėte žinoti, kad vestuves nėra būtina švęsti kažkokioje sodyboje – tam yra specialios pokylių salės, restoranai ir t.t. Tokiose vietose savo šventę surengti galite be jokių problemų. Žinoma, galbūt vienintelis niuansas yra tas, kad nakvoti tokiose vietose nelabai pavyks, tad jeigu turite laiko, galite bandyti ieškoti ir sodybos, tačiau turėkite galvoje, kad galbūt liko tik pačios brangiausios.

Vestuvių foto sesijoms surengti būtina samdyti fotografą, o ne prašyti, kad kažkas iš svečių jus nufotografuotų. Svečiai yra šventės dalyviai, o ne samdiniai, tad jiems reikia džiaugtis jūsų laime, o ne vergauti. Vestuvių fotografą galite samdyti iš bet kurio miesto – jis gali atvykti į jums reikiamą vietą, tačiau turite žinoti, kad tai jums sukels papildomų išlaidų, nes turėsite padengti kelionės išlaidas. Fotografas yra būtinas, nes tik tokiu atveju turėsite gražius ir meniškus prisiminimus – fotografas savo darbą atliks kokybiška technika.

Bažnyčios ir šventinės vietos puošimas taip pat pareikalaus nemažai laiko. Žinoma, visas dekoracijas galite paruošti patys, tačiau kas puoš bažnyčią ir šventės vietą? Tam reikės samdyti kitus žmones, o geriausiai šį darbą atliktų specialistas, kuris be abejo galėtų ir sukurti išskirtinius aksesuarus bei papuošimus.

Kas linksmins jūsų vestuvių svečius? Tam jums reikės vedėjo bei muzikantų ar DJ. Šiuo atveju siūlytume juos samdyti neabejotinai, nes sėdėti prie stalo ir nieko neveikti tikrai bus gana liūdna. Vedėjai pasirūpins, kad jūsų svečiai nenuobodžiautų, o muzikantai juos šokdins galbūt net gi iki paryčių.