Pirkiniai/Paslaugos

Vestuvių smulkmenos svarbios ir fotografijai

fotografas vilniujeVestuvės – tikras jaunavedžių galvos skausmas. Ilgos valandos galvojimo, planavimo, svečių skaičiavimo. Bandymas įsivaizduoti, kaip viskas turi atrodyti, kur rasti gerą vedėją, kaip nenusivilti fotografu, kaip padaryti, kad visi svečiai būtų laimingi. Tenka spręsti ir dėl vietos – net jei gyvenate sostinėje, ne visiems svečiams Vilnius bus patogi vieta, galų gale čia ir kainos didžiausios bei užimtumas didžiausias. O kur dvejonės ir nevilties akimirkos pasinėrus į galvojimo dėl suknelės, gėlių, vestuvių spalvos ir mažų aksesuarų.

Tiesa, kai kuriems pastarieji dalykai atrodo nereikšmingi – juk koks skirtumas, ar bus kažkokių detalių bei spalvų, vienijančių visą šventę visumą, ar pakaks tiesiog geros nuotaikos. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo teisingas pasirinkimas – ir kam tie bereikalingi rūpesčiai ne tik sau, bet ir svečiams. Tačiau jei išsirinksite patyrusį fotografą, jis greitai sugebės atkreipti jūsų dėmesį į paprastą dalyką – vestuvių nuotraukose, kurias turėsite visą gyvenimą, net ir mažos detalės, atskiri atspalviai lemia tikrai nemažai. Net ir puokštę ar viso vyro kostiumą vestuvių fotografas ragina derinti prie tokių dalykų, kaip akių spalvą. O jei su dizainu, menais ir spalvom nelabai turite ką bendro, apie tai niekada nesusimąstytumėte. Kita vertus, nuotraukose iš tam tikro rakurso tokios smulkmenos puikiai pasimato – žalsvos akys ir žalsvas kostiumas atrodys kur geriau nei mėlynakio jaunikio pasirinktinas ryškus raudonas kostiumas jo profilio nuotraukoje. Jei švenčiate vestuves kur nors toli nuo Vilniaus, gamtoje, galima drąsiai pagalvoti apie tai, kaip geriau darniai susilieti su gamta, o gal kaip tik – skoningai iš jos atsikirti.

Laimei, jei ir neturite patys fantazijos net pagalvoti, kad tokios smulkmenos yra svarbu, dažniausiai būtent vestuvių fotografas ir padeda tokioje situacijoje. Neretai jis dirba ne vienas o su asistentu, kuris taip pat padeda dėlioti spalvas ir atspalvius kadre. Norint tikrai puikios fotosesijos, verta samdyti net ne vieną, o du fotografus ir būdinai su asistentais, ir pasirūpinti, kad jie be problemų sutiktų atvažiuoti ir atokius Lietuvos kampelius. Deja, taip jau yra, kad kartais tai nėra taip jau paprasta – fotografas Vilniuje yra kur kas paprastesnis radinys ir susitarimo objektas nei kokiam tolimam ir nepatogiam užkampyje. Laimei, viskas dažniausiai tiesiog turi savo kainą, tad galima drąsiai derėtis ir laukti geriausio rezultato jūsų vestuvių nuotraukose.